MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 14174406
nr 1417 4406
Chiffonjé
mahogny, intarsia, 1850-tal. Bredd: 95 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 166 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:16:40
6/9 19:09:22